Září 2011

"Moje cestování"- Návštěva brněnské ZOO

29. září 2011 v 8:27 | Iris - Foto |  © Moje cestování

Jak jsem se tu už zmiňovala, byli jsme poslední prázdninový víkend v brněnské ZOO, každý rok se tam jedeme podívat, pro výlet jak stvořený. Naše kroky vždy vedou na Safari, kde jsou naše milovené žirafky. Samozřejmě jsme si pak prošli celou ZOO, ale moc zvířat k vidění nebylo, asi nabírali sílu po těch tropických vedrech.
Ale výlet to byl krásný, počasí nám nádherně vyšlo, nebylo ani vedro ani zima."Moje cestování" Květná zahrada

13. září 2011 v 9:30 | Iris - Foto |  © Moje cestování

Minule jsem psala do rubriky "Moje cestování" jak jsme byli "Na výletě v Kroměříži" a když už jsme v té Kroměříži byli, tak jsme taky museli navštívit Květnou zahradu. Řeknu Vám, že je to pastva pro oči, nádherně vysazené květiny a když si výjdete na kolonádu nahoru a všechno to vidíte shora, tak je to prostě fantazie. Ty obrazce, jaké se dají vytvořit z kvetoucích květin jsou naprosto úžasné.Bez sestry si život nedovedu představit

11. září 2011 v 8:22 | Iris - Foto |  © Téma Týdne

Ano, přesně tak, nejen, že si život nedovedu představit, ale nevyměnila bych ji za nic na světě. Občas se sice chytneme, ale to je málo, většinou mě to hned vzápětí mrzí, ale ono to samo tak nějak vyprchá a je zase všechno v pohodě.
Občas chci říct sestře i něco na rovinu, ale řekněte něco člověku, na kterém Vám moc záleží pravdu, která ho bude bolet, v tomto mám vždycky velké dilema.
Žažily jsme toho spoustu a já doufám že ještě spoustu věcí zažijeme, to je mé přání.
Když jsem měla narozeniny, dostala jsem krásnou čokoládu.....mňam
Úžasný
na které bylo napsáno
SESTRA JE NĚKDO, KDO NEDOVOLÍ,
ABYS ZAPOMNĚL NA VŠECHNY BLÁZNIVÉ VĚCI,
KTERÉ JSI V ŽIVOTĚ UDĚLAL
a já jí za to moc děkuji.