Červen 2015

Hlídač.....

28. června 2015 v 13:13 | Iris |  © Agoš
......hlídal a pozorně sledoval. Byli jsme na zahradě a on tak krásně ležel, že jsem si ho musela vyfotit. Byl v určité vzdálenosti, tak mně krásně koukal do objektivu, pak ho to přestalo bavit, dle výrazu se mu chtělo spát....no jo, už je to staroušek, bude mu 11 let....Pan Pes v letech! Důchodce MrkajícíPřekvapení v poště!

24. června 2015 v 10:17 | Iris |  © Pořád se něco děje
Přišel mi balíček s úžasným, vlastnoručně vyrobeným náramkem, od jedné z mých oblíbených blogerek. Je to sice maličkost.......dalo by se říct, mě ale neskutečně potěšila. Prvně jsme se potkávaly jen tu na blogu, moc pěkně píše, asi proto mě její blog zaujal (doporučuji tedy navštívitMrkající) nakonec jsem si ji přidala do přátel i na FB (ano, zase ten tak zatracovaný Facebook) ale tak jako má své stinné stránky, tak má i ty světlé.
Přidávala tam náramky, které vyrobila pro své přátelé a já jeden okomentovala, že je nádherný, a že chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýSmějící se Popravdě, byl to jen výstřel do tmyUsmívající seale Jess se toho chytla a odepsala, že velmi ráda mi nějaký náramek vyrobí. Měla jsem si jen vybrat barevnou kombinaci.Labutí..........

20. června 2015 v 18:27 | Iris |  © Zvířata
.......brouzdala rybník a mně se konečně poštěstilo a já si mohla tyhle krásná zvířata vyfotit a to dokonce velmi z blízka. V Brně ne a ne je zastihnout, nakonec jsem musela jet až za hranice (samozřejmě né jen kvůli labutím Mrkající)
K mému překvapení tam nebyla jen jedna labuť, ani dvě, ale hned celá rodinka. A šly blíž a blíž, dokonce až na trávu, a já šla zase blíž a blíž k nim, až to máma Labuť nevydržela a vystartovala po nás (bylo nás tam víc, co jsme si je fotili) Jasně nám dala najevo, že jsme už hodně blízko a ještě blíž to už tolerovat nebude. Trošku jsme poodstoupili a jak se máma Labuť uklidnila, nedalo mně to a zase jsem šla trochu blíž, tentokrát už zůstala v klidu, za to můj fotoparát jel na plné obrátky.Jedny půlkulatiny!

16. června 2015 v 18:15 | Iris |  © Pořád se něco děje
A slaví je můj blog, sice jsem to zjistila trochu pozdě, slavil je už 14.6. ale i tak si říkám, že to za zmíňku stojí. Kdo by to byl totiž řek, že mě to blogování taky pohltíMrkajícíOd doby založení se toho sice hodně změnilo, protože tenkrát jsem přidávala všechno možný i nemožný (oprava:neteř mi blog založila, přidávala ale já nakonec pokračovala Usmívající sea pořád zatím pokračujiMrkající), takže jsem hodně blog promazala, a zůstala jsem u svého největšího koníčku a to je focení. A protože se mé fotografie (dle komentářů) líbí, což mě nesmírně těší, nabíjí mě to další insparací pro focení.
A i když vím, že Statistika nude je, přesto má velmi cenné údaje, tak jich Vám teď pár naservíruji.....samozřejmě aby to nebylo úplně nudné, proložím to jak jinak, než fotografiemi.Vlčí máky.....

14. června 2015 v 9:09 | Iris |  © Zajímá mě
Šperk našich polí, nebo obyčejný plevel? Dalo by se říct, že oboje, je obyčejný, přesto si pozornost každým rokem přitáhne.
Hledala jsem, proč právě Vlčí....přesnou odpověď jsem nenašla. Našla jsem však velmi zajímavý článek. Vlčí máky jsou symbolem Válečných Veteránu, to jsem vůbec netušila.První letošní grilovačka!

5. června 2015 v 8:04 | Iris |  © Ostatní
Už bylo na čase. Ta vůně grilovaného masa Vás zaručeně musí dostat, i kdyby jste nechtěli. Grilování miluji, člověk jen maso naloží a pak pozoruje, jak syčí nad ohněm (taky se rádi dívate do ohně?) a mění barvu. Tomu se prostě nedá odolat. Samozřejmě nesmí chybět zelenina a brambůrky, též na grilu dělané. A zapít čím jiným, než pivečkem.
Já doufám, že takových dní bude hodně přes léto, vždycky mi to příjde jako letní idylka, k tomu ještě bazén, který má už teď 26st. Co víc si přát? Snad už jen to zdraví.