Tvořím

Velikonoce se blíží

20. března 2018 v 17:57 | Iris
Tak zase trochu toho tvoření.
Ráda pracuji s živým materiálem (ta vůně jehličí je prostě úžasná) i když, v tomto případě používám květy umělé, přeci jen je potřeba, aby to trochu vydrželo.
A musím říct, že co se týče umělých květů hodně zlepšili, některé jsou opravdu jako živé.


Advent se blíží

19. listopadu 2017 v 9:49 | Iris
Přesněji řečeno, už za 14 dní Překvapený A já mám v adventním čase tak neskutečně málo času. Paradoxně.
Nestíhám vůbec nic, přesto každý rok doufám, že adventní věnečky stihnu, i když se spožděním, tak snad letos opět něco umotám.Mrkající
Tyhle jsem dělala loni mamce a švici. Miluji tu vůni jehličí, takže jsem i sobě vytvořila svícen na stůl, aby mi voněl v obývacím pokoji........a pak se nemůžu dočkat Vánoc Usmívající se


Dušičkový blázinec skončil!

1. listopadu 2017 v 20:24 | Iris
A musím říct, že jsem toho měla už plné zuby, ruce mě bolí ještě teď, jediný co mám na dušičkách ráda, je pestrost květů, se kterými celou dobu pracuji.
Na hřbitově jsem ještě nebyla, ale určitě se tam stavím.


Moje první ručně vyrobená šála

30. ledna 2015 v 10:07 | Iris
Tak, jak jsem psala na začátku roku v článku Trocha bilancování, že bych chtěla pokračovat v dalších seminářích a kurzech, tak hned v lednu jsem si jeden kurz střihla. Předsevzetí se prostě mají dodržet a já se snažím.
Tentokrát jsem si vybrala kurz Malba na hedvábí crash technikou a voskem, vyrobila jsem šálu, kterou bych chtěla věnovat mamince, tak snad bude mít úspěch.


Můj První Pedigový košík!

8. května 2014 v 15:31 | Iris
Tak jsem to taky musela jednou zkusit, přihlásila jsem se tedy na kurz a napoprvé si myslím, že to nedopadlo špatně, ba jsem byla pochválena, že jako začátečník si vedu přímo skvěle.
Trvalo mně to 2,5hod, avšak měli jsme na to 3 hodiny, potěšilo mě to, nebudu říkat, že ne.
Pedig znám, pracovala jsem s ním v květinářství, ty silnější pásky jsou pedogové šény, to už neznám, člověk se pořád učí.
Paní lektorka mně doporučila knížku, kdybych chtěla plést doma, ale doporučuji, pokud to někdo budete chtít zkusit, poprvé si zaplatit kurz, dozvíte se různé vychytávky a určitě to není naškodu.


Kytice s Bonbóny a Kupóny

28. září 2013 v 9:20 | Iris
Vázala jsem 3 kytice, v jedné byly bonbóny Milka Crispello a v těch zbívajících dvou Kupóny McDonald 50,- (celkem jich bylo 20) takže do každé kytice jsem dala 10 kupónků. Kytice měly úspěch, což mě moc potěšilo. Taky bych ráda někdy dostala kytici a v ní třeba 10 TI-SÍ-CO-VEK Smějící se


18 RŮŽÍ k 18-tinám

6. srpna 2012 v 18:59 | Iris - Foto

Vázala jsem neteřince kytici růží k osmnáctým narozeninám
vypadalo to, že jí to opravdu dojalo
Měla jsem fakt radost


Vázala jsem kytici pro maminku.....

15. července 2012 v 19:49 | Iris - Foto

......k narozeninám
A mamka měla obrovskou radost


 
 

Reklama