Žiju

Lord of the Dance

12. listopadu 2017 v 8:58 | Iris
V Brně byli už několikrát a já šla letos na ně po třetí a rozhodně ne naposledy. Je prostě úžasný, co dokáží na pódiu vytvořit za dechberoucí scény.
Mám natočené i video, ale bohužel mi nejde nahrát, tak aspoň pár fotografií, které snad nezklamou.


Despacito!

15. srpna 2017 v 10:07 | Iris
Když ji slyším, vybaví se mi Moře, pláž a ...Mrkající Úžasný
Vím, že je jí všude moc, ale pro mě je to těžká letní pohodovka.

Gregorian v Brně

22. února 2017 v 19:19 | Iris
Gregorian - Masters Of Chant The Final Chapter, tak zněl název koncertu a údájně to bylo poslední vystoupení.
V rámci turné vystoupili 12.2.2017 i v Brně a já a můj Canon jsme tam nesměli chybět. Musím říct, že to byl nezapomenutelný zážitek, dostali mě nejen zpěvem, ale i choreografii.
Koncert byl naprosto úžasný a jak jinak, než vyprodaný.


Bez Hudby Nedokážu Žít!

30. dubna 2016 v 20:44 | Iris
Hudba je pro mě jako droga, pokud nemám svoji denní dávku (což u mě znamená, že mi rádio jede prakticky pořád), su na tom mizerně.
Potřebuji hudbu slyšet, potřebuji ji procítit.
Ráno vstanu pustím rádio, sedám do auto, pustím rádio, přijdu do práce, pustím rádio. Nechápu, že někomu může hudba vadit, a že pár takových lidí znám. Dokonce se jednou v práci dožadovali vypnutí rádia, vydržela jsem to půl hodiny a musela ho zapnout, sice potichu, ale hrálo. Hudba hrála, skladby zněly.
Největší příležitost, kdy si hudbu opravdu prožiji je večer, nasadím sluchátka, volume dám na maximum, ponořím se do tmy a do těch úžasných tónů, které mně rozproudí krev v žilách a rozbuší srdce.
Bez hudby jednoduše nemůžu Žít!


Já Obrazem

31. března 2016 v 19:07 | Iris
Najít 5 věcí, které vás nejlépe charakterizují, vyfotit a popsat, to je stručný popis výzvy, na kterou mě navnadila blogerka Silwiniel.
Myslím, že u mně je to jednoznačně těchto 5 věcí.


Voxel - V čase zpátky!

9. ledna 2016 v 16:54 | Iris
Krásná skladba, skvělá melodie, a excelentní výběr slov.
Má neuvěřitelnou hloubku. Skladba k zamyšlení, je v ní pravda a nic než pravda.


Kometa - Hokej Park na Moravském náměstí

7. dubna 2015 v 13:07 | Iris
Fanoušci, pivo, Rádio Krokodýl, velkoplošná obrazovka, Petr Švancara a úžasná astmosféra. A že nevyhráli a nepostoupili? Nevadí, příště jim to určitě výjde Mrkající


Bryan Adams v Brně!

30. června 2014 v 16:07 | Iris
18.6.2014 koncertoval na brněnském Velodromu Bryan Adams. Já dostala lístek k narozeninám, tudíž jsem tam v žádným případě nemohla chybět. Nemohla jsem si ho prostě nechat ujít, kór, když přijel do Brna.
Koncert začínal v 19.00hod, a Bryan se nám ukázal v 19.40hod, ze začátku jsem nic moc neviděla, docela jsem byla z toho zklamaná, su malá a ještě když si před vás stoupne nějaký obr.......
Nicméně pak to začalo být zajímavý, lístek jsem měla na stání, ale né před podiem. Před námi stály dvě dámy a přišel k nim jeden pořadatel a říká "Jestli chcete jít dopředu, tak já vám dám žlutý náramek a můžete jít" Dámy si chvilku o tom povídaly, ale nic se nedělo.....Tak jsem mezi ně strčila hlavu a říkám "Cože to říkal?"
No že jestli chceme jít blíž k podiu, tak nám dá náramek a můžeme jít........na to já odpovídám........"TAK JDEME, ŽE? Mrkající Ne, jsem nebrala jako odpověď.
A pak jsem viděla už krásně, Bryan Adams hrál skoro až do 21.45hod samozřejmě včetně přídavku.
Byl to úžasný koncert a těch 990,- stálo za to Usmívající se


Lord of the Dance v Brně

26. března 2014 v 13:17 | Iris
LORD OF THE DANCE je irské folkové hudební a taneční představení, které vytvořil americký tanečník Michael Flatley.

Vzpomínám si docela dobře, jak to bylo před 10 lety, na to se totiž zapomenout nedá ( už jen proto, že tehdy vystupoval právě již zmíněný Michael Flatley) Byl to úžasný zážitek, a já si moc přála, abych se znovu na ně podívala. Pamatuji si, že se nesmělo fotit, tiše jsem proto doufala, že tentokrát budu jak fotit, tak si je natočím i na video a povedlo se Mrkající

Letos byli v Brně 23.2.2014 a k lístku jsem se vlastně dostala úplně náhodou a to asi 3 týdny před jejich vystoupením. To opravdu potěší.


 
 

Reklama